Lenovo Lecoo C8 sú polarizačné okuliare, ktoré majú Bluetooth a môžeš s nimi volať alebo púšťať si hudbu za menej ako 20 €

Tentokrát ti prinášame veľmi zaujímavý produkt, ktorý ťa jednoznačne prekvapí svojou cenou. Ide o kvalitné polarizačné slnečné okuliare od svetoznámej značky Lenovo s označením Lecoo C8. Nejde však len o obyčajné okuliare, ale o ich zaujímavý smart variant.

Skvelá cena na AliExpresse

Lenovo Lecoo C8 sú momentálne dostupné za perfektnú cenu v čínskom sklade u našich partnerov so zľavovým kupónom a bezplatným doručením v priebehu 10-20 pracovných dní od odoslania. Toto doručenie prebehne bez ďalších colných poplatkov.

Na AliExpresse sú okuliare dostupné s rýchlou 15-dňovou dopravou. Navyše tu máš na výber až 3 farby skiel a dostaneš v košíku automatickú zľavu 2 €.

Lenovo Lecoo C8

Lenovo Lecoo C8: Okuliare, ktoré hrajú

Tieto slnečné okuliare sú totižto vybavené aj reproduktorom a majú byť akousi náhradou za štupľové slúchadlá do uší. Taktiež disponujú aj technológiou Bluetooth 5.0, vďaka čomu si môžeš prehrávať svoje obľúbené skladby, či volať priamo z okuliarov. Nechýba im ani funkcia hlasového asistenta, dotykové ovládanie či vstavaná 120 mAh batéria s výdržou 4-5 hodín na jedno nabitie.

Okrem smart funkcií spĺňajú aj účel slnečných okuliarov a ponúkajú vymeniteľné UV400 polarizačné sklá, ktoré ti umožnia vidieť jasne aj v najslnečnejších dňoch a ochránia tvoje oči pred škodlivými UV lúčmi.

V kategórii „Rýchlovky“ nájdeš rýchle články so zaujímavými produktami, ktoré sme objavili počas prechádzania tisíckami stránok na čínskych e-shopoch a zaujali nás. Články obsahujú krátky popis o produkte, kupón, ak je dostupný a odkaz na nákup. Rýchlovkami chceme čitateľom ponúknuť najhorúcejšie produkty ešte predtým, ako sa vypredajú.

Source link

Check Also

Meet the Speakers of the 2024 MARS Winter Meeting

Written by Carolina Worrell, Senior Editor The Midwest Association of Rail Shippers (MARS) will host its …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER

 

Get our latest downloads and information first. Complete the form below to subscribe to our weekly newsletter.

 

    Input this code: captcha